Ohlášky a bohoslužby

Ohlášky pro týden 11. – 18. dubna 2021

• Milí farníci, stále zůstáváme u stávajících opatření. Pro příští neděli využijte tzv. místenky. Kdo se nedostanete v neděli na mši svatou do kostela, sledujte ji on-line či prostřednictvím TV a využijte mimořádně mše svaté ve všední dny.
  • Informace k výuce náboženství. Připomínám, že děti dostávají materiály k výuce prostřednictvím školy nebo přímo na e-mail. Zvláště připomínám materiály pro třetí třídy. Ty děti dostávají jak skrze školu, tak i prostřednictvím farního webu. O případné presenční výuce se dovíte ve škole. Pro všechny školáky je také určena páteční on-line mše svatá s katechezí.
  • Také připomínám soutěžní úkol pro všechny školáky z páteční mše svaté, do čtvrtku odpovídejte na farní e-mail.
  • Kunovice: Prosím všechny členy pastorační rady a další odběratele, aby si vyzvedli aktuální číslo časopisu Oldin.
  • Míkovice: Prosím všechny, kdo budou chtít odebírat časopis Immaculata, aby se přihlásili u paní Antonie Matouškové.